Odpowiednie kosmetyki

images (43)Perfekcyjny makijaż to nie tylko sprawa odpowiedniego doboru kolorów, najlepszych przyborów, ale także oczywiście stosowania odpowiednich kosmetyków. I nie ma tutaj co ukrywać, ale niestety większość kobiet nie potrafi dobrze dobrać takich kosmetyków. Kupują wiele różnych tanich kremów nie czytając nawet opakowań. Tak samo jest z tuszami, cieniami do powiek, pudrami, a także podkładami i szminkami. Efekt tego jest taki, że makijaż nie jest doskonały i nigdy taki nie będzie, jeżeli nie zaczniemy dobierać odpowiednio kosmetyków. Przede wszystkim warto zawsze kupić jeden porządny tusz niż trzy po parę złotych. Starczy nam on na dłużej i w żadnym wypadku nie będzie się on źle nakładał. To samo jeżeli chodzi o podkład. Bardzo ważna jest także odpowiednia jego kolorystyka.

W doborze koloru pomoże nam z pewnością ekspedientka w sklepie z kosmetykami. Często jednak kiedy chce nam ona pomóc mówimy dziękuję i znowu w wyborze popełniamy błąd. Osoba tam pracująca pomoże nam natomiast rozpoznać nasz typ cery i dobierze na nasze życzenie kosmetyki tańsze, ale odpowiednio dopasowane do naszych potrzeb. Warto więc się przekonać do tego rodzaju czynności, a nie znowu wybierać podkład matujący, zamiast odżywczego czy nawilżającego. Już po pierwszym wykonaniu makijażu przy użyciu odpowiednich kosmetyków zauważymy, że jest on naprawdę piękny.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>