Stosuj róż

3128_20522_bigW bardzo wielu damskich kosmetyczkach brakuje różu. Jest to jednak duży błąd, ponieważ przy pomocy tego jednego elementu możemy naprawdę zdziałać cuda. Przede wszystkim dyskretnie używając różu możemy w głównej mierze retuszować wiele niedoskonałości, a także modelować kształt naszej twarzy. W szczególności róż polecany jest osobom, które posiadają pociągłą lub też kwadratową twarz. Róż doskonale bowiem łagodzi rysy naszej twarzy. Stosować róż warto także z innego powodu. Mianowicie nakładając podkład i puder sprawiamy, że nasza twarz wygląda nienaturalnie, dlatego też koniecznym jest jej ożywienie, nadanie jej lekkich rumieńców na policzkach. Doskonale sprawdza się więc tutaj właśnie róż. Nie należy więc z niego tak łatwo rezygnować.

Oczywiście trzeba wiedzieć jak i gdzie go nakładać, a przede wszystkim, czym to w zasadzie robić. Znakomicie nadaje się do tego duży pędzel używany także do sypkiego pudru. Róż nakładamy oczywiście na kości policzkowe i nie w dużej ilości. Pamiętajmy także, aby robić to zawsze w dziennym świetle, gdyż wówczas mamy pewność, że nie stworzymy plamy na policzkach, która będzie bardzo nieestetycznie wyglądać. Warto więc wprowadzić róż do swojej kosmetyczki, wiedząc jak wiele zalet on posiada i jak wiele może on nam dać jeżeli chodzi o perfekcyjnie wykonany makijaż.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>