Sypki puder to podstawa

images (41)Wykonując perfekcyjny makijaż swojej twarzy nie można zapomnieć o zastosowaniu sypkiego pudru. Nie mniej ważne jest jednak także to, aby nie stosować go w nadmiernej ilości, gdyż wówczas nasza twarz może zacząć wyglądać jak maska, a nasza skóra będzie widocznie pomarszczona. Tego jednak żadna kobieta nie chce, dlatego też puder sypki tak, jednak w nadmiernych ilościach nigdy. Należy zapamiętać bowiem, że służy on tylko i wyłącznie do wykończenia makijażu, a nie do tego, aby zniszczyć cały jego efekt. Sypki puder nakładamy więc dużym pędzlem do makijażu, oszczędnie tylko muskając nim twarz. Ma on bowiem za zadanie zapobiec błyszczeniu się skóry, jeżeli mamy z tego rodzaju zdarzeniami problemy. Oczywiście osoby, które mają cerę suchą w tym miejscu stosują puder rozświetlający, który z kolei doda danej skórze życia. Jeżeli nasza skóra nie jest na tyle wymagająca, że nie musimy stosować podkładu możemy wykorzystać także sam puder sypki, którym również lekko traktujemy twarz.

W tym względzie także zapewnia to pokrycie małych niedoskonałości, efekt matujący i nadaje skórze pięknego wyglądu. W każdej kosmetyce powinien więc znaleźć się chociażby maleńki puder sypki, który zapewni nam zawsze świeży i piękny wygląd, gdyż zapobiegnie w porę pojawieniu się brzydkiego błyszczenia się skóry. Warto stosować go także zimą, gdyż chroni twarz przed mrozem.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>